Pomiń zawartość →

Kalendarium

Po obfitych w wydarzenia wakacjach, wracamy powoli w ubarwioną już niebawem całą gamą jesiennych liści rzeczywistość… pora więc pokazać, co do końca roku przygotowaliśmy dla Was!

W pierwszy dzień jesieni (23 września) chcemy spotkać się z Wami w Piekarach Śląskich! Tam pod hasłem: „Gotowi do startu!” rozpocząć nowy rok formacyjny. Zaproszeni są wszyscy, którzy czują się młodo! To dobry czas, by na „starcie” pojawili się ramię w ramię młodzi po sakramencie bierzmowania, którzy zaczynają dojrzałe chrześcijańskie życie, uczestnicy Światowych Dni Młodzieży, którzy zaczynają drogę z bagażem treści i przeżyć z Lizbony, młodzi pielgrzymi na Jasną Górę, których droga się nie kończy oraz wszyscy młodzi u progu nowego roku szkolnego i formacyjnego. To także nasze stanięcie u progu jubileuszu naszej Archidiecezji i zawierzenie siebie pod opiekę Matki Bożej – Śląskiej Gospodyni!

Ostatni weekend października (27 – 29 października) – to nie tylko weekend dłuższej nocy, ale to także czas spotkania tych, którzy w maju 2024 staną do walki z egzaminem dojrzałości. W Ośrodku Spotkań i Formacji w Brennej znajdziemy czas na górskie wędrówki, modlitwę i odpoczynek.

Piętnastego listopada w katowickim Spodku o godz. 18:30 – spektakl muzyczny „MARYJA” -wyjątkowe (jednorazowe!) wydarzenie, które powstaje w 10 rocznicę pierwszego megawidowiska i podprowadza nas pod jubileusz naszej Archidiecezji.

Grudzień chcemy zakończyć z przytupem! Od 27 grudnia do 2 stycznia – zapraszamy na wyprawę do Słowenii, by tam w jej stolicy uczestniczyć w Europejskim Spotkaniu Młodych. To doskonała szansa by:

● poznać młodych katolików z wielu krajów,
● wziąć udział w wyjątkowych modlitwach z Taizé,
● doświadczyć radości dzielenia się wiarą,
● posłuchać ciekawych konferencji,
● wspólnie z innymi wierzącymi świetnie bawić się w Sylwestra 😉

To co? Widzimy się?

Opublikowano w Już wkrótce

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

KATOLICKA FUNDACJA MŁODZI DLA MŁODYCH
40-043 Katowice, ul. Jordana 39

ks. Bogdan Kania, moderator ds. Nowej Ewangelizacji
+48 519 546 184
fundacja@mlodzidlamlodych.pl

Numer konta bankowego:
Raiffeisen Polbank 72 1750 0012 0000 0000 2670 3198

KRS 0000523967
NIP 9542750446
REGON 243671252