25 marca, w Niedzielę Palmową w Katowicach, w łączności z Papieżem Franciszkiem i młodymi całego świata zgromadzimy się na modlitwie i wspólnym świętowaniu XXXIII Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy wszystkich młodych do katedry Chrystusa Króla na godzinę 14:00 (przygotowanie do Liturgii już od 13.30), gdzie razem z arcybiskupem Wiktorem Skworcem weźmiemy udział w Mszy św. w naszej intencji.

Każdy kto przybędzie do katedry otrzyma specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony młodzieży wraz z niespodzianką przygotowaną w łączności z projektem THE FOUR (https://thefour.com/pl/) . Głodny do domu nikt nie wróci, ponieważ po Eucharystii odbędzie się poczęstunek.

Spotkanie młodych w Niedzielę Palmową to także drugi etap na drodze przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Panamie, które odbędą się w przyszłym roku. Hasło tegorocznego spotkania to: „Nie bój się, Maryjo, znalazłaś bowiem łaskę u Boga” (Łk 1, 30).
Zapraszamy wszystkich młodych archidiecezji katowickiej, a szczególnie tych, którzy w tym roku przyjmują sakrament bierzmowania oraz wszystkich zaangażowanych w dzieło Światowych Dni Młodzieży!

Dołącz do wydarzenia na Faceboooku: Niedziela Palmowa 2018.

Niedziela Palmowa 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *