Może spędzaliście z nami ubiegłorocznego sylwestra? Chcecie się wytańczyć i hucznie przywitać Nowy Rok?

Już po raz kolejny pragniemy zaprosić Was na Sylwestra Młodych, który odbędzie się 31 grudnia / 1 stycznia. Razem z FCMP „Trzej Towarzysze” chcemy świetnie się bawić bez alkoholu w dobrym towarzystwie jednocześnie uwielbiając tym Boga. Impreza odbędzie się w Auli św. Franciszka należącej do domu parafialnego bazyliki w Katowicach – Panewnikach (przy ul. Związkowej 20 – mapa).

Na miejscu czeka na Was pyszny catering z ciepłym posiłkiem, fontanna czekoladowa, a po północy uwielbienie Boga w Eucharystii. Zabawa potrwa do białego rana (ok. 5:00). Koszt uczestnictwa to 160 zł od pary a 100 zł od uczestnika indywidualnego (tak, warto iść w parze!). W celu zapisania się na Sylwester Młodych prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto. Dokonanie wpłaty jest traktowane jako potwierdzenie uczestnictwa.

Zapraszamy wszystkich młodych do 30 roku życia, którzy w ten szalony sposób chcą przywitać Nowy Rok. Ilość miejsc jest ograniczona (UWAGA: limit to 100 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

Wpisowe prosimy wpłacić na konto Duszpasterstwa Akademickiego Centrum w Katowicach: 22 1600 1055 1848 6348 7000 0023. W treści tytułu przelewu należy wpisać: „Na cele statutowe Kościoła – młodzież – Imię i nazwisko” (osoby zapisującej). Osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie ze sobą wydrukowanej, uzupełnionej oraz podpisanej zgody od rodziców na uczestnictwo w zabawie.
Pobierz zgodę


Zapisy zakończone

Więcej informacji: kontaktmlodzi@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *