Dobrze się bawiliście podczas studniówki przed ŚDM? A może spędzaliście już z nami sylwestra? Chcecie się wytańczyć i hucznie przywitać Nowy Rok?

Już po raz kolejny pragniemy zaprosić Was na Sylwestra Młodych, który odbędzie się 31 grudnia / 1 stycznia. Razem z FCMP „Trzej Towarzysze” oraz Diakonią Nowej Kultury Ruchu Światło-Życie chcemy świetnie się bawić bez alkoholu w dobrym towarzystwie jednocześnie uwielbiając tym Boga. Impreza odbędzie się w Auli św. Franciszka należącej do domu parafialnego bazyliki w Katowicach – Panewnikach (przy ul. Związkowej 20).

Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, a zabawę poprowadzą szaleni wodzireje z ekipy Pawła Jagodzińskiego. Na miejscu czeka na Was pyszny catering z ciepłym posiłkiem, a po północy uwielbienie Boga w Eucharystii. Zabawa potrwa do białego rana (ok. 5:00). Koszt uczestnictwa to 70 zł od osoby. W celu zapisania się na Sylwester Młodych prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto. Dokonanie wpłaty jest traktowane jako potwierdzenie uczestnictwa.

Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z przygotowaniami do Sylwestra. Ilość miejsc jest ograniczona (UWAGA: limit to 120 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy wszystkich młodych do 35 roku życia, którzy w ten szalony sposób chcą przywitać Nowy Rok.

Kwotę 70 zł prosimy wpłacić na konto Katolickiej Fundacja Młodzi dla Młodych: 72 1750 0012 0000 0000 2670 3198. W treści tytułu przelewu należy wpisać: „Sylwester, Imię i Nazwisko” (osoby zgłaszającej się). Osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie ze sobą wydrukowanej, uzupełnionej oraz podpisanej zgody od rodziców na uczestnictwo w zabawie.

Więcej informacji u Księdza Wojtka Iwaneckiego, wojciech.iwanecki@archidiecezjakatowicka.pl, tel. 519546110.

Rejestracja została zakończona (limit miejsc osiągnięty).

Zobaczcie jak bawiliśmy się na studniówce po ŚDM.

Sylwester Młodych 2017/2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *