Serdecznie zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów do udziału w rekolekcjach organizowanych przez Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Katowickiej przy współudziale Centralnego Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego w Katowicach. Katecheci proszeni są o zgłaszanie uczestników za pośrednictwem formularza lub pod adresem mailowym: krzysztof.nowrot@katowicka.pl. Po przyjęciu zgłoszenia, katechetom zostanie odesłany mail z dalszymi szczegółami.

Terminy i miejsce rekolekcji są w tym roku następujące:
1) 8–10 listopada br., Dom Sióstr „Szarytek” w Częstochowie, ul. św. Barbary 43; rekolekcje prowadzi: ks. Waldemar Maciejewski, diecezjalny moderator  Ruchu „Światło-Życie”, wraz z  animatorami;
2) 6–8 grudnia br., Dom Sióstr „Szarytek” w Częstochowie, ul. św. Barbary 43; rekolekcje poprowadzi: ks. Krzysztof Nowrot, duszpasterz akademicki  i młodzieży w archidiecezji katowickiej, wraz z animatorami.

Całkowity koszt udziału w rekolekcjach wynosi 180 zł. Uczestnik rekolekcji za pośrednictwem swojego katechety do końca października (w przypadku terminu I) oraz do końca listopada (w przypadku terminu II) wpłaca 80 zł na konto Duszpasterstwa Akademickiego w Katowicach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *