Trochę to trwało, ale nareszcie możemy to ogłaszać i ruszać pełną parą – #katosznity wracają po wakacyjnej przerwie!

Główną nowością jaką musimy się z Wami podzielić jest fakt, że pojawiła się nowa grupa tworząca wraz z nami #katosznity, a jest nią @Karmnik DA, czyli wspólnota działająca przy @DA Gniazdo na Sokolskiej w Katowicach. Nasza współpraca będzie wyglądała tak, że wymieniamy się obowiązkami co dwa tygodnie.

Nasze pierwsze wyjście jako DA Centrum nastąpi już w najbliższą środę, 30 października. W związku z tym, że w naszym Duszpasterstwie wciąż trwają prace remontowe, spotykamy się o godzinie 19:00 w @Klub Wysoki Zamek który mieści się w Katowicach przy ul. Gliwickiej 96a (Załęże, niedaleko Parafii Św. Józefa). Jeśli nie możecie być z nami o 19:00 by przygotowywać posiłek dla naszych Przyjaciół, zapraszamy na godzinę 20:00 na Plac Andrzeja obok Dworca PKP, gdzie spotykamy się by dzielić się dobrem :-)

Zbierajcie siły, zabierzcie ze sobą dużo uśmiechu i widzimy się w środę! :-)

 
 
Akcja #Katosznity powstała kilka lat temu przy okazji pierwszego Sylwestra z Ubogimi, kiedy to grupa odpowiedzialna za tę imprezę postanowiła pomagać nie tylko 31 grudnia, ale przez cały rok. Spotykamy się by razem przygotowywać kanapki, kawę i herbatę, by następnie spotkać się na Placu Andrzeja z naszymi potrzebującymi Przyjaciółmi nie tylko by dzielić się posiłkiem, ale przede wszystkim swoim sercem i uśmiechem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *