20 czerwca 2015 r. miała miejsce Pierwsza na świecie pielgrzymka na hulajnogach i rolkach z Katowic do Piekar Śląskich. 70 młodych ludzi pokonało dystans 22 km w intencji zbliżających się Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. To wydarzenie odbiło się głośnym echem w całej Polsce.

Kolejnym etapem przygotowań do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie będzie II edycja JEDYNEJ NA ŚWIECIE PIELGRZYMKI NA HULAJNOGACH I ROLKACH.

O godzinie 8:00 pod katedrą Chrystusa Króla w Katowicach odbędą się warsztaty nauki jazdy na hulajnodze i rolkach. O godzinie 9:00 planujemy wyruszyć w kierunku sanktuarium św. Walentego w Bieruniu Starym, gdzie o godzinie 16:00 zostanie odprawiona Msza w intencji rodzin, które przyjmą gości zagranicznych podczas ŚDM Kraków 2016.

Na trasie planowanych jest kilka kilkuminutowych postojów oraz taniec Zumby na rynku w Bieruniu. Po zakończeniu pielgrzymki będzie możliwość powrotu do Katowic darmowym autobusem.

Tak jak w pierwszej edycji pielgrzymki, osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu a nieposiadające własnego sprzętu, mogą bezpłatnie wypożyczyć go u nas. Ze względu na spore zainteresowanie prosimy przed rejestracją napisać do nas maila na hulajrolki@gmail.com, aby uzyskać informację dotyczącą dostępności hulajnogi bądź rolek. Prosimy w wiadomości wskazać rodzaj sprzętu (hulajnoga / rolki) oraz rozmiar w przypadku rolek.

Udział w pielgrzymce jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu.

Dokładny przebieg trasy:

Rejestracja:

Imię i nazwisko *

Adres zamieszkania *

PESEL *

Adres email *

Telefon kontaktowy *

Parafia *

Wiek *

Koszt: 10 zł - Zobowiązuję się dokonać wpłaty *

Akceptuję regulamin *

* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Posłuchaj – jedź z nami na hulajnodze lub rolkach i módl się w intencji ŚDM! :-)

Plakat promujący wydarzenie:

II edycja jedynej na świecie pielgrzymki na hulajnogach i rolkach

Dołącz do wydarzenia na Facebooku – II edycja jedynej na świecie pielgrzymki na hulajnogach i rolkach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *