Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania – taki temat będzie miał najbliższy synod biskupów, który odbędzie się w Rzymie od 3-28 października. Abp Grzegorz Ryś i bp Marek Solarczyk, wraz z biskupami i młodymi z Polski i całego świata, będą zastanawiać się w jaki sposób przekazywać wiarę współczesnym młodym.

Nie wszyscy możemy pojechać na synod. Chcemy jednak modlić się za to wielkie wydarzenie a także polecać Bogu wiarę i powołanie ludzi młodych. Jeżeli chcesz razem z nami pomodlić się w ten intencji, to zapraszamy na czuwanie w Kaplicy Cudownego Obrazu, na Jasnej Górze, które będzie prowadzili: Ruch Światło – Życie i Duszpasterstwo Młodzieży archidiecezji katowickiej.

Z soboty na niedzielę (6/7 października) będziemy wspólnie trwali na modlitwie przed wizerunkiem Czarnej Madonny. Czuwanie rozpoczyna się apelem jasnogórskim, o godz. 21:00 a kończy się o godz. 5:00 Mszą Świętą niedzielną. Możesz dojechać na własną rękę lub skorzystać z autokaru organizowanego przez Duszpasterstwo Młodzieży. Zapisy w formularzu poniżej. Wyjazd w sobotę 6.10, o godz. 18:30 z parkingu autokarowego obok NOSPRu (ul. Góreckiego, Katowice). Powrót około godz. 7:00 w to samo miejsce. Koszt: 25 zł – płatne w autokarze. Zabierz swoje intencje na Jasną Górę! Do zobaczenia w  Kaplicy Cudownego Obrazu.

Ewentualne rezygnacje prosimy zgłaszać na maila:
kontaktmlodzi@gmail.com

Zapisy na wyjazd autokarem

Zapisy już się skończyły

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *