Wyjątkowo w tym miesiącu, młodzi zaangażowani w organizację Światowych Dni Młodzieży, spotkają się nie w III środę miesiąca a 17-tego stycznia 2015 r., czyli w ostatni dzień wędrówki Symboli po Archidiecezji Katowickiej. Spotkanie rozpocznie się uroczystą Eucharystią w katedrze Chrystusa Króla o godz. 12:00 sprawowanej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca.

Plan spotkania:
12:00 Eucharystia pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wiktora Skworca
13:00 Multimedialna prezentacja: Dotknęliśmy MIŁOŚCI. Modlitwa zawierzenia młodych
13:20 Przejście z Symbolami ŚDM do WŚSD
13:45 Musical: Subito Santo – dedykowany św. Janowi Pawłowi II*
15:00 Przejście z Symbolami ŚDM na Plac Andrzeja (PKP) + Raban + Koronka do Miłosierdzia Bożego
16:12 Symbole odjeżdżają do Gliwic

Zakończenie peregrynacji Symboli ŚDM w Archidiecezji Katowickiej

* Santo Subito to widowisko muzyczne, które za pomocą jedenastu utworów obrazuje drogę do świętości Sługi Bożego Jana Pawła II. Największym atutem dzieła jest to, że posługując się językiem współczesnej muzyki budzi wśród słuchających wielkie, niekłamane poruszenie. Epickie, wzruszające kompozycje, znakomite aranżacje i świetne wykonanie wokalne sprawiają, że Santo Subito na długo pozostaje w pamięci. W klimat każdego z utworów wprowadzają poetyckie introdukcje, które nie tylko nakreślają tematykę spektaklu, ale w połączeniu z muzyką tworzą niezwykły melanż dźwięków i emocji.

Musical Santo Subito

Podczas Mszy św., wspólnie będziemy modlić się w Waszych intencjach, dlatego wszystkich zachęcamy do składania ich na stronie: Poproś o modlitwę. Intencje w takiej formie zbieramy do 17.01 (sobota) do godziny 09:00.

Poproś o modlitwę - Młodzi Dla Młodych

Zapraszamy w pierwszej kolejności Centra Parafialne, wolontariuszy, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy chcą włączyć się w dzieło Światowych Dni Młodzieży.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: Pożegnanie Symboli ŚDM w ramach spotkania w drodze na Światowe Dni Młodzieży.

Liczymy na Twoją obecność, zróbmy razem raban i pożegnajmy razem Symbole ŚDM!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *