Wydział Zamiejscowy Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach Akademii Ignatianum wraz z Górnośląską Wyższą Szkołą Pedagogiczną organizują warsztaty z dziennikarstwa oraz języka angielskiego dla wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży.

Podczas warsztatów dziennikarskich wolontariusze będą mieli okazje dowiedzieć się jak współpracować z mediami, jak zebrać materiały, jak zrobić świetne zdjęcia, gdzie można je publikować, czy konieczna jest zgoda na wykorzystanie wizerunku. Nauczą się jak komentować wydarzenia dla Parafii oraz jak przygotować kronikę wydarzeń. Warsztaty są okazją do poznania zagadnień związanych z przygotowaniem krótkich informacji o ciekawych wydarzeniach. Poruszone zostaną również kwestie dotyczące praw autorskich.

Tematyka warsztatów z języka angielskiego będzie obejmować zakres słownictwa związanego z najbardziej typowymi sytuacjami, w których mogą się znaleźć uczestnicy/wolontariusze Światowych Dni Młodzieży. Słownictwo i zwroty będą dostosowane do poziomu reprezentowanego przez poszczególne osoby, jednak odnosić się będą do podobnych obszarów.

Podczas warsztatów odbędzie się również spotkanie z socjologiem.

Warsztaty odbędą się w dniu 11 czerwca 2016 r. w Górnośląskiej WSP w Mysłowicach przy ul. Powstańców 19. Godziny zajęć:

  • Warsztaty z dziennikarstwa od 10:00 do 13:00
  • Warsztaty z języka angielskiego od 10:00 do 14:00

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach proszone są o wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenia przyjmujemy do 30 maja br.

Imię*

Nazwisko *

Adres email *

Telefon kontaktowy *

Warsztaty: *

Akceptuję regulamin *

* - pole obowiązkowe do wypełnienia

Więcej informacji pod nr tel. (12) 399 95 60, sekretariat.wz@ignatianum.edu.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *