Odważnie patrzymy w przyszłość, dlatego stawiamy na ludzi młodych. Dajemy im bezpośrednie wsparcie w ich codziennym życiu.

Fundacja tworzy programy stypendialne, szkolenia i warsztaty dla młodzieży tak, aby ułatwić jej osobisty rozwój. Stawiamy też na trwały efekt, dlatego naszą strategią jest działanie wspólnotowe. Przez tworzenie i wspieranie małych wspólnot i grup młodzieżowych chcemy rozwijać ich kreatywność i samodzielność tak, aby w przyszłości dzięki wspólnemu działaniu mogli podejmować własne inicjatywy.

Naszym celem jest uwrażliwienie młodzieży na potrzeby innych i wspieranie działalności prospołecznej, dlatego stawiamy na wolontariat jako najlepszą formę wychowania i rozwoju potencjału młodych ludzi. Organizujemy Światowe Dni Młodzieży w Archidiecezji Katowickiej.

To ważne idee, dlatego teraz możesz w prosty sposób wesprzeć naszą działalność – wystarczy, że rozliczysz swój PIT korzystając z usługi EVENEM. Dzięki temu otrzymamy aż dwie formy wsparcia – 1% Twojego podatku oraz 25% przychodu z usługi od firmy EVENEM.

Szczegóły tutaj: Wspieraj Fundację Młodzi dla Młodych.

Wesprzyj Fundację Młodzi dla Młodych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *