Kościół czy też chrześcijanin nie składający świadectwa jest jałowy; jest kimś martwym, kto myśli, że żyje; jest uschłym drzewem, które nie przynosi owocu; jest wyschniętą studnią, która nie daje wody!

Papież Franciszek, 29 czerwca 2015 r.

Za nami wspaniałe wakacje, których punktem centralnym była wizyta w Polsce Ojca Świętego Papieża Franciszka z okazji Światowych Dni Młodzieży. Zapewne w każdym z nas wspomnienie tego czasu jest mocno żywe. Ufamy, że pozostanie ono w naszych sercach do końca naszego życia na ziemi. Ewangelia mówi, żeby głosić o Jezusie poprzez dzielenie się świadectwem z innymi, dlatego zachęcamy Cię do podzielenia się Twoim ŚDM-owym świadectwem, które może zmienić czyjeś życie. Pamiętaj, że przygotowania trwały 3 lata, możesz więc opisać swoje doświadczenie Pana Boga w tym właśnie czasie. Swoje myśli możesz wyrazić w dowolnie wybrany przez siebie sposób – tekstem, obrazem, dźwiękiem, grafiką itd.

Zostawmy po sobie ślad, o którym na Polu Miłosierdzia mówił Papa Francesco:

Kochani młodzi, nie przyszliśmy na świat, aby „wegetować”, aby wygodnie spędzić życie, żeby uczynić z życia kanapę, która nas uśpi; przeciwnie, przyszliśmy z innego powodu, aby zostawić ślad. To bardzo smutne, kiedy przechodzimy przez życie nie pozostawiając śladu.

A zatem do dzieła – czekamy na Wasze ślady!

Moje świadectwo ŚDM *:

Imię *:

E-mail *:

Plik (grafika, dźwięk, dokument) do udostępnienia (max. 2mb):

Adres www prowadzący do Twojego nagrania ze świadectwem:

Akceptuję regulamin *

* - pole obowiązkowe do wypełnienia