W kwietniu bieżącego roku, na około 100 dni przed Światowymi Dniami Młodzieży, w MCK Katowice odbyła się Studniówka ŚDM. Zainteresowanie tym wydarzeniem było ogromne, a 250 wejściówek rozeszło się w dwa dni! 12 listopada, na sto dni po Światowych Dniach Młodzieży zapraszamy Cię na Studniówkę po ŚDM, czyli after party, podczas którego podziękujemy Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski, jednocześnie zaświadczając o radości w naszym Kościele. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, podwajamy pulę miejsc – w wydarzeniu weźmie udział ok. 500 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)!

Wielokrotnie i na różne sposoby podczas Światowych Dni Młodzieży, mogliśmy usłyszeć, że tym, który nas gromadzi jest Jezus Chrystus, dlatego nasze świętowanie rozpocznie się od Eucharystii o godz. 18:00 w kościele św. Anny w Katowicach. Zaraz po zakończeniu Mszy św. uwielbimy Pana Boga wspólną modlitwą.

Ok. 19:30 przejdziemy w Marszu Miłosierdzia udając się do Galerii Szyb Wilson (ul. Oswobodzenia 1, Katowice). W tym miejscu, gdzie kiedyś był szyb kopalniany, młodzi Archidiecezji Katowickiej po raz kolejny będą mieli okazję dać świadectwo, że potrafią doskonale bawić się w duchu nowej kultury – bez alkoholu, a ze znakomitym humorem i wielkim entuzjazmem. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 tradycyjnym Polonezem i poprowadzi ją znany wodzirej – Paweł Jagodziński wraz z ekipą.

Jezus nie jest Panem wygody, jest Panem ryzyka. Aby go naśladować trzeba mieć odwagę. Trzeba zamienić kanapę na parę butów, aby iść po drogach, które otworzą nowe horyzonty – mówił do nas Ojciec Święty w Krakowie, dlatego oprócz strojów galowych, zabierzcie ze sobą dobre obuwie, o które prosił nas papież Franciszek, bo bawić się będziemy aż do godz. 4:00. Na uczestników wydarzenia będą czekały atrakcje i niespodzianki, m. in. gadżety ewangelizacyjne, zabawy z nagrodami, profesjonalnie serwowane drinki bezalkoholowe oraz przekąski.

Studniówka po ŚDM dedykowana jest w szczególności młodzieży powyżej 16 roku życia (młodzież ucząca się, pracująca). Osoby niepełnoletnie muszą dostarczyć zgodę na udział od rodziców.

UWAGA: Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane. Brak możliwości rejestracji.

Koszt udziału: 40 zł (rejestracja do 16 października, 45 zł (rejestracja do 23 października), 50 zł (rejestracja do 6 listopada). Wpłat dokonujemy na:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej
ul. Jordana 39
40-043 Katowice

Numer konta bankowego PKO Bank Polski: 41 1440 1172 0000 0000 0233 6178.
W tytule wpisujemy: „Imię, nazwisko (osoby zgłaszającej się), darowizna na cele statutowe”.

Uczestnicy wydarzenia akceptują Regulamin wydarzenia.

Patronat medialny: Gość Niedzielny i Radio eM.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Studniówka po ŚDM | Galeria Szyb Wilson.

Imprezę nakręcają Fundacja Młodzi Dla Młodych razem z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Archidiecezji Katowickiej. Wspomagają nas również inne katolickie wspólnoty m.in.: Ruch Światło-Życie, Diakonia Nowej Kultury, Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia, Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus oraz Duszpasterstwo Akademickie.

Jeśli chcesz doświadczyć młodego i żywego Kościoła, nie może Cię zabraknąć!

Więcej informacji: Marceli Łyczko | studniowkasdm@gmail.com | 511 022 867

Studniówka po ŚDM


Tutaj odbędzie się Studniówka po ŚDM: Galeria Szyb Wilson.

A tak było 6 miesięcy temu…

Zobacz też fotorelację: galeria 1, galeria 2, galeria 3, galeria 4.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *