Już 17 września (środa), w kościele Mariackim w Katowicach, odbędzie się pierwsze spotkanie w drodze na ŚDM. W wigilię święta Św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży, chcemy rozpocząć kolejny rok przygotowań do tego wielkiego wydarzenia dla młodych całego świata. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.30 Eucharystią w intencji ŚDM. Po niej chcemy czuwać na modlitwie, a także wziąć udział w spotkaniu formacyjnym.Plan spotkania:
18.30 – Eucharystia (kościół Mariacki)
19.15 – Konferencja (kościół Mariacki)
19.30 – Adoracja, wspólna modlitwa (kościół Mariacki)
20.00 – Podsumowanie konkursu (kościół Mariacki)
20.15 – Spotkanie informacyjne – ogólne dla wszystkich wolontariuszy (Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej)
20.45 – Spotkanie informacyjne – Diecezjalne Centrum ŚDM (Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej)
21.30 – Zakończenie

Pragniemy w gronie młodych naszej Archidiecezji zadbać o nasze duchowe przygotowanie. Pomagać nam w tym będą nasi duszpasterze – Ks. Marcin Wierzbicki, Duszpasterz Młodzieży i Ks. Krzysztof Biela, Moderator ds. Nowej Ewangelizacji oraz duszpasterze zaangażowani w dzieło ŚDM.

Spotkania odbywać się będą w każdą trzecią środę miesiąca. Zapraszamy Centra Parafialne, wolontariuszy, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy chcą włączyć się w dzieło Światowych Dni Młodzieży.

Dołącz do wydarzenia na Facebook’u: Spotkanie młodzieży Archidiecezji Katowickiej w drodze na Światowe Dni Młodzieży.

Liczymy na Twoją obecność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *