W III środę lutego (17.02.2016 r.) chcemy spotkać się z wszystkimi zaangażowanymi i chcącymi włączyć się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.30 w kościele Mariackim w Katowicach. Po Mszy św. odbędzie się konferencja, która zostanie wygłoszona przez Księdza Bogdana Kanię, moderatora ds. Nowej Ewangelizacji. Po konferencji uwielbimy Pana Boga we wspólnej modlitwie. Następnie udamy się do Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej, gdzie zrealizujemy akcję „Rozpal z nami ogień miłosierdzia!” – szczegóły podczas spotkania.

Plan spotkania:
18.30 – Msza św. (kościół Mariacki)
19.15 – Konferencja Ks. Bogdana Kani (kościół Mariacki)
19.40 – Uwielbienie Pana Boga we wspólnej modlitwie (kościół Mariacki)
20.00 – Realizacja akcji „Rozpal z nami ogień miłosierdzia!” (Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej)

Podczas spotkania będziemy modlić się w Waszych intencjach, dlatego wszystkich zachęcamy do ich składania na stronie: Poproś o modlitwę.

Poproś o modlitwę - Młodzi Dla Młodych

Na spotkaniu informacyjnym będzie możliwość nabycia cegiełek na rzecz Biletu dla Brata. Celem projektu jest pomoc w dofinansowaniu uczestnictwa w ŚDM 2016 pielgrzymów i wolontariuszy z trzynastu krajów Europy Wschodniej i Zakaukazia. Dołączcie się koniecznie do akcji!

Zapraszamy Centra Parafialne, wolontariuszy, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy chcą włączyć się w dzieło Światowych Dni Młodzieży.

Liczymy na Twoją obecność!

Rozpal z nami ogień miłosierdzia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *