W wielką środę 23 marca 2016 odbędzie się noc konfesjonałów i Nightfever w kaplicy św. Barbary przy centrum handlowym Silesia City Center.

Jubileusz Roku Miłosierdzia to szczególny czas doświadczania łaski pojednania i powroty do miłującego Ojca. Nie przegap okazji. Możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Początek godz. 19.30. Eucharystia godz. 21.00. Spowiedź do ostatniego penitenta.

Nightfever to wydarzenie, podczas którego drzwi do kościoła są otwarte do późnych godzin wieczornych. Przed kościołem rozdawane są świeczki przez młodych ludzi zachęcających przechodniów do wejścia do środka, gdzie można adorować Najświętszy Sakrament, pomodlić się, posłuchać klimatycznego śpiewu, wyciszyć się i zatrzymać na moment. Spotkanie z Panem Jezusem jest jedyne w swoim rodzaju, ponieważ przyświeca mu wyjątkowy klimat, oprawa muzyczna oraz ludzie. W tym czasie można również porozmawiać z osobami duchownymi.

Projekt Nightfever narodził się w 2005 roku w trakcie Światowych Dni Młodzieży i szybko znalazł zwolenników na całym świecie. Katowice są pierwszym miastem w Polsce, które zaczęło organizować tą duchową imprezę dedykowaną przede wszystkim młodym ludziom.

Więcej informacji na temat idei i historii Nightfever – www.nightfever.org.

Nightfever Katowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *