Modlitwa, spowiedź i eucharystia to wszystko, co czeka nas w najbliższą sobotę 19 grudnia w kaplicy św. Barbary przy Silesia City Center. To najlepsza okazja na dobre przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia. Spowiedź do ostatniej osoby.

Nightfever to wydarzenie, podczas którego drzwi do kościoła są otwarte do późnych godzin wieczornych. Przed kościołem rozdawane są świeczki przez młodych ludzi zachęcających przechodniów do wejścia do środka, gdzie można adorować Najświętszy Sakrament, pomodlić się, posłuchać klimatycznego śpiewu, wyciszyć się i zatrzymać na moment. Spotkanie z Panem Jezusem jest jedyne w swoim rodzaju, ponieważ przyświeca mu wyjątkowy klimat, oprawa muzyczna oraz ludzie. W tym czasie można również porozmawiać z osobami duchownymi.

Projekt Nightfever narodził się w 2005 roku w trakcie Światowych Dni Młodzieży i szybko znalazł zwolenników na całym świecie. Katowice są pierwszym miastem w Polsce, które zaczęło organizować tą duchową imprezę dedykowaną przede wszystkim młodym ludziom.

Więcej informacji na temat idei i historii Nightfever – www.nightfever.org.

Początek godzina 19.30.

Nightfever Silesia City Center

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *