Po Piekarach Śląskich i Bieruniu Starym przyszedł czas na… Tychy! Już w sobotę 7 maja 2016 r. z Katowic wyruszy III edycja PIELGRZYMKI NA HULAJNOGACH I ROLKACH. Jest to kolejny etap przygotowań do Światowych Dni Młodzieży. Tym razem za wstawiennictwem bł. Karoliny będziemy prosili o pokój dla młodych z całego świata.

Ruszamy spod katedry Chrystusa Króla w Katowicach (ul. Plebiscytowa 49A).

Ramowy plan działania:

7:50 Otwarcie biura pielgrzymki
8:00 Warsztaty nauki jazdy na rolkach (prowadzi grupa I Love Rolki) i hulajnodze (prowadzi Jakub Gojny)
8:30 Odprawa grupy zabezpieczającej przejazd
8:50 Zamknięcie biura pielgrzymki
8:55 Ogłoszenia
9:00 Błogosławieństwo abpa Wiktora Skworca

START!

Po dotarciu do Tychów będzie centralny punkt pielgrzymki, czyli Eucharystia w intencji Światowych Dni Młodzieży w kościele bł. Karoliny. Po Mszy mnóstwo atrakcji m.in. pokaz rolkowy przygotowany przez grupę Break The Borders, ciepły posiłek oraz mecz piłki nożnej drużyn z najwyższej półki. Po zakończeniu pielgrzymki będzie możliwość powrotu do Katowic darmowym autobusem. Długość trasy: 22 km.

Udział w pielgrzymce jest możliwy po wcześniejszym zarejestrowaniu i wpłacie 15 zł za pakiet pielgrzyma (ubezpieczenie, zabezpieczenie medyczne, ciepły posiłek, chusta, smycz + identyfikator, elementy odblaskowe, specjalne ŚDM-owe wlepy, legitymacja pielgrzyma, transport z Tychów do Katowic). Zapisy trwają do 5 maja.

UWAGA! Tak jak w pierwszej edycji pielgrzymki, osoby chcące wziąć udział w wydarzeniu a nieposiadające własnego sprzętu, mogą bezpłatnie wypożyczyć go u nas. Ze względu na spore zainteresowanie prosimy przed rejestracją napisać do nas maila na hulajrolki@gmail.com, aby uzyskać informację dotyczącą dostępności hulajnogi bądź rolek. Prosimy w wiadomości wskazać rodzaj sprzętu (hulajnoga / rolki) oraz rozmiar w przypadku rolek.

Imię i nazwisko *

Adres zamieszkania *

PESEL *

Adres email *

Telefon kontaktowy *

Parafia *

Wiek *

Koszt: 15 zł - Zobowiązuję się dokonać wpłaty *

Akceptuję regulamin *

* - pole obowiązkowe do wypełnienia

III edycja pielgrzymki na hulajnogach i rolkach

Jednocześnie informujemy, że 11 czerwca odbędzie się IV edycja PIELGRZYMKI NA HULAJNOGACH I ROLKACH. Tym razem udamy się z Katowic do Rud Raciborskich. To aż 55 km w intencji Światowych Dni Młodzieży.

Chcesz więcej? Zapraszamy na jedyny na świecie Nightskating na ŚDM!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *