Jestem WOLNY. Robię to, co chcę, a chcę robić to, co powinienem.

Mężczyzna nic nie musi, zrobi to, co chce. A my, powtarzając za św. Pawłem, możemy robić wszystko, ale wiedząc, że nie wszystko przynosi nam korzyść, pragniemy robić… No właśnie! Czego pragniemy? Czego my, mężczyźni, pragniemy???

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz podczas Ekstremalnego Męskiego Weekendu.
Będzie to doświadczenie wędrówki, górskiej natury, braterstwa i zmagania się ze sobą. Mamy dla Ciebie pot, krew i łzy… męskiej radości!

Naszą inspiracją jest Jezus. To prawdziwy, niezłomny mężczyzna.
On pokazuje nam drogę do Ojca i to jest cel, który przyświeca Niezłomnym: doprowadzić siebie i swoich bliskich do Ojca oraz świadczyć, świadczyć o Nim.

Ekstremalny Męski Weekend odbędzie się w dniach 28.09-01.10.2017 w Beskidzie Niskim (woj. małopolskie).

Transport na miejsce we własnym zakresie (dobrze jak umówicie się po kilku na jeden samochód). Miejscem postoju samochodów będzie plac kościelny w … niech dokładne miejsce będzie jeszcze tajemnicą! O godz. 21.00 rozpoczynamy PRZYGODĘ! Zakończenie przewidujemy 01.10.2017 ok. godz. 13.00.

Będziesz przemierzał trasę w grupie 8-10 mężczyzn (najlepiej jeśli zapiszesz się ze znajomymi jako jeden zespół). Jeżeli jesteś sam, przydzielimy Cię do grupy i skontaktujemy Cię z Twoim zespołem. Każdy uczestnik musi mieć ważny dokument tożsamości. My zapewniamy ubezpieczenie i wyżywienie.

Jako grupa Niezłomnych będziemy Ci towarzyszyć w tej przygodzie i spotkaniu z Bogiem.

Więcej informacji oraz możliwość rejestracji tutaj: www.niezlomny24.pl.

Ekstremalny męski weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *