W III środę września (16.09.2015 r.) chcemy spotkać się z wszystkimi zaangażowanymi i chcącymi włączyć się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Tak jak zawsze, spotkanie rozpocznie się Eucharystią o godzinie 18.30 w Kościele Mariackim w Katowicach, po której będziemy chcieli wspólnie Uwielbiać Jezusa. Na godzinę 19:45 zaplanowane jest spotkanie popielgrzymkowe, na którym przedstawimy Wam premierową relację filmową z tego wydarzenia.

Plan spotkania:
18.30 – Eucharystia (kościół Mariacki)
19.15 – Dotknij Miłosierdzia – Modlitwa Uwielbienia (kościół Mariacki)
19.45 – Spotkanie popielgrzymkowe (Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej)

Podczas spotkania będziemy modlić się w Waszych intencjach, dlatego wszystkich zachęcamy do ich składania na stronie: Poproś o modlitwę. Intencje w takiej formie zbieramy do wtorku 15-tego września, godz. 22:00.

Poproś o modlitwę - Młodzi Dla Młodych

Na spotkaniu informacyjnym będzie możliwość nabycia cegiełek na rzecz Biletu dla Brata. Celem projektu jest pomoc w dofinansowaniu uczestnictwa w ŚDM 2016 pielgrzymów i wolontariuszy z trzynastu krajów Europy Wschodniej i Zakaukazia. Dołączcie się koniecznie do akcji!

Zapraszamy Centra Parafialne, wolontariuszy, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy chcą włączyć się w dzieło Światowych Dni Młodzieży.

Liczymy na Twoją obecność!

Spotkanie w drodze na ŚDM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *