W uroczystość Objawienia Pańskiego tj. 6 stycznia 2015 r. o godz. 18 w katowickim Spodku zainaugurujemy archidiecezjalne obchody 90. rocznicy ustanowienia Diecezji Katowickiej. Zapraszamy do „Betlejem w Spodku”, będącym połączniem koncertu z rodzinnym kolędowaniem. Nie zabraknie też bożonarodzeniowych życzeń Metropolity katowickiego i dzielenia się opłatkiem. Usłyszymy gwiazdy estrady: Annę Marię Jopek, Natalię Niemen i Kubę Badacha wraz z solistami i chórem TGD. Artyści wykonają repertuar złożony z kolęd pochodzących z różnych stron świata m.in.: z Ukrainy, Austrii, Francji, Anglii, Portugalii, Wenezueli, Puerto Rico, Ameryki Północnej i Afryki. Utwory zostaną wykonane w aranżacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Przed nami niezwykły koncert, w którym pieśni bożonarodzeniowe z różnych stron świata przeplatać się będą z najpiękniejszymi kolędami polskimi. Wieczór, w którym tradycja spotka się ze współczesnością, pop i gospel z muzyką folkową, młodzi wokaliści z doświadczonymi artystami. Ziemia spotka się z Niebem. My zaś spotkajmy się razem, aby zaśpiewać Jezusowi, narodzonemu w Betlejem.

Dochód ze sprzedaży biletów przeznaczymy na organizację ŚDM 2016.

Bilety w cenach: 40 zł, 50 zł, 60 zł i 80 zł do nabycia w zakrystii oraz na probostwie. Bilety są także dostępne na Ticketpro i Ticketportal.

Betlejem w Spodku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *