W III środę grudnia (16.12.2015 r.) chcemy spotkać się z wszystkimi zaangażowanymi i chcącymi włączyć się w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży. Spotkanie rozpocznie się Eucharystią roratnią (z lampionami) o godzinie 18.00 w Kościele Mariackim w Katowicach. Po Mszy św. odbędzie się konferencja, która zostanie wygłoszona przez Siostrę Gaudię ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia z krakowskich Łagiewnik. Po konferencji przeniesiemy się do Centrum Młodzieży i Ewangelizacji, aby wspólnie włączyć się w projekt Młodych Misjonarzy Miłosierdzia.

Plan spotkania:
18.00 – Roraty (kościół Mariacki)
19.00 – Konferencja Siostry Gaudii (kościół Mariacki)
19.30 – Realizacja projektu Młodzi Misjonarze Miłosierdzia (Centrum Młodzieży i Ewangelizacji Archidiecezji Katowickiej)

Podczas spotkania będziemy modlić się w Waszych intencjach, dlatego wszystkich zachęcamy do ich składania na stronie: Poproś o modlitwę.

Poproś o modlitwę - Młodzi Dla Młodych

Na spotkaniu informacyjnym będzie możliwość nabycia cegiełek na rzecz Biletu dla Brata. Celem projektu jest pomoc w dofinansowaniu uczestnictwa w ŚDM 2016 pielgrzymów i wolontariuszy z trzynastu krajów Europy Wschodniej i Zakaukazia. Dołączcie się koniecznie do akcji!

Zapraszamy Centra Parafialne, wolontariuszy, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania oraz wszystkich, którzy chcą włączyć się w dzieło Światowych Dni Młodzieży.

Liczymy na Twoją obecność!

Spotkanie w drodze na ŚDM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *