Już w lipcu rozpocznie się wielkie święto młodych z całego świata – Światowe Dni Młodzieży. Będzie to gigantyczne wydarzenie ewangelizacyjne, które może zgromadzić nawet 2,5 mln ludzi w jednym miejscu. Na wydarzenia poprzedzające spotkanie z papieżem Franciszkiem, do Katowic przyjdzie 20 tys. młodych, aby dzielić się z nami swoją wiarą. Archidiecezja Katowicka, która zaplanowała na ten czas wiele wydarzeń, swoje świętowanie rozpoczęła już na etapie przygotowań.

Kontynuując to dzieło, na ok. sto dni przed Światowymi Dniami Młodzieży chcemy spotkać się na wspólnej imprezie ewangelizacyjnej pod hasłem „Studniówka ŚDM”, na którą zapraszamy młody Kościół, który nie wstydzi się swojej wiary, chcący w radosny sposób przeżywać razem z nami szczególny czas – ostatnią prostą do Światowych Dni Młodzieży, rok Miłosierdzia, rocznicę Chrztu Polski a także kolejną rocznicę śmierci św. Jana Pawła II.

Rozpoczniemy Eucharystią w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18:00. Następnie przejdziemy do Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie odbędzie się impreza do białego rana prowadzona przez wodzireja. Jak na studniówkę przystało rozpoczynamy od Poloneza. Podczas imprezy skosztujesz pysznej kuchni a także wypijesz drinka… bezalkoholowego, przygotowanego przez ekipę barmanów. Obiecujemy, że do domu nie wrócisz z pustymi rękami – każdy uczestnik otrzyma od nas mały prezent.

W programie przewidzieliśmy dla Was również mnóstwo innych niespodzianek, które sprawią, że zapamiętacie tą imprezę na długo ;-).

Koszt udziału w imprezie 30 zł.

W celu zapisania się na Studniówkę ŚDM, prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz dokonanie wpłaty na konto Fundacji Młodzi dla Młodych. Dokonanie wpłaty jest traktowane, jako potwierdzenie uczestnictwa. Szczegóły dot. płatności otrzymasz na maila po wypełnieniu poniższego formularza.

Zapraszamy też do dołączenia do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco z tematem.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aktualizacja – 10.03.2016: Zapisy na Studniówkę zostały zakończone. Wszystkich, którzy się zarejestrowali prosimy o dokonanie wpłaty na konto Fundacji Młodzi dla Młodych.

Tutaj odbędzie się najlepsza impreza młodego Kościoła w Katowicach…

…na targi też możecie wpaść ;-).

Imprezę pozytywnie nakręcają:

Oaza na ŚDM
Młodzi dla Młodych
Diakonia Nowej Kultury
Fundacja Dzieło Nowego Tysiąclecia
Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *