Serdecznie zapraszamy wszystkich Młodych na jubileuszową 10. Archidiecezjalną Pielgrzymkę Młodych – Szlakiem Orlich Gniazd! Tak jak co roku wyruszamy pod koniec sierpnia szlakiem Orlich Gniazd do Częstochowy. Tym razem, ze względu na pracujących wyruszymy jeden dzień wcześniej, czyli 27-30 sierpnia (sobota-wtorek). Pielgrzymka to niesamowity czas spotkania Boga, nawiązywania relacji i przyjaźni, podziwiania piękna stworzenia i przeżywania przygody. W zeszłym roku było nas 300 osób! W tym roku nie może być nas mniej, dlatego koniecznie weźcie ze sobą znajomych!

Trasa: Wyruszymy w sobotę 27.08 w godzinach porannych z dworca PKP z Katowicach pociągiem do Zawiercia. Stamtąd przez Morsko, górę Zborów dotrzemy do Mirowa-Bobolic. Tam też będziemy spali, a wieczorem celebrowali piękną Eucharystię pod gołym niebem w ruinach zamku. Następnego dnia wyruszymy przez Złoty Potok do Zrębic, gdzie będziemy nocować w szkole. Trzeciego dnia przez Olsztyn dotrzemy do Częstochowy, gdzie będziemy spać u sióstr Szarytek. Czwarty dzień to już sam pobyt w Częstochowie i powrót do Katowic pociągiem ok. godziny 18:00.

Koszt pielgrzymowania: 70 zł – obejmuje noclegi, bilety na pociąg, transport bagaży, ubezpieczenie, chleb 2-go dnia w Zrębicach. Dane do przelewu zostaną wysłane po wypełnieniu poniższego formularza rejestracyjnego.

Ograniczenia wiekowe: do 35 roku życia.

Aktualizacja (22.08.2016 r.) – lista uczestników została zamknięta.

UWAGA: Wszystkie aktualne informacje dot. pielgrzymki można znaleźć na fejsbukowym wydarzeniu. Dodatkowych informacji udzieli kierownik pielgrzymki – Tomasz Kandzia – tkandzia1@gmail.com.

10. Archidiecezjalna Pielgrzymka Młodych - Szlakiem Orlich Gniazd

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *